دوره ها و برنامه های آموزشی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

bonzhivarbs-small MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

ما کارآفرینان، مدیران و رهبران آینده دنیای کسب و کار را آموزش و پرورش می دهیم!

این گویای ماموریت اصلی و فسلفه کلیدی مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان یک مرکز آموزشی علمی و مهارتی برای آموزش و پرورش ایده های نو، مدیران توانمند، کارآفرینان کوشا و رهبران آینده دنیای کسب و کار است! ما در مدرسه کسب و کار بن ژیوار بطور مستمر روش های و متدولوژی های آموزشی و سرفصل ها و برنامه های آموزشی ارائه شده در مدارس کسب و کار و دانشگاه های معتبر جهانی را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و با تطبیق آنها با نیازها و الزامات محیط کسب و کار و بازار ایران، دوره ها، برنامه ها و سرفصل های آموزشی نوآورانه، کارآمد، به روز و مطابق با استانداردهای سطح بالای بین المللی را به دانشپذیران و مهارت آموزان مدرسه کسب و کار بن ژیوار ارائه می نماییم. ما می کوشیم تا عالمان اهل عمل را در مدرسه کسب و کار بن ژیوار آموزش دهیم و از همین رو، رویکردی عملگرایانه و مهارت گرایانه را به کلیه دوره های آموزشی خود داریم…

دوره ها و برنامه های آموزشی مقطع DBA

DBA MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

آموزشهای علمی، تحلیلی، استراتژیک و مهارت محور برای مدیران ارشد

عبارت DBA مخفف واژه Doctorate of Business Administration یا دکترای مدیریت کسب و کار است. DBA یک دوره تحصیلات تکمیلی حرفه ای است که معادل با تحصیلات تکمیلی مقطع PhD در رشته های دیگر است. مقطع آموزشی DBA بالاترین سطح آموزشی در حوزه رشته های مدیریت اجرایی و مدیریت کسب و کار محسوب می شود و یک مقطع بالاتر از مقطع MBA قرار دارد. به مانند PhD هدفDBA نیز ارائه مفاهیم علمی و پژوهش محور است با این تفاوت که دوره های DBA علاوه بر این، دارای مفاهیم کاربردی، اجرایی و تحلیلی سطح بالاتری هستند و با محیط کسب و کار و روحیه مدیران و کارآفرینان مطابقت دارند.
مدرسه کسب و کار بن ژیوار، دوره های تخصصی و متنوع DBA در سطوح Degree و Certificate را با همکاری مراکز معتبر بین المللی و سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور برگزار می نماید.

دوره ها و برنامه های آموزشی مقطع MBA

MBA-PRO MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

آموزش های علمی، کابردی، مهارتی و تصمیم گیری برای مدیران میانی و کارشناسان ارشد

عبارت MBA مخفف واژه Master of Business Administration یا همان کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است که نزدیک به یک دهه است در مراکز آموزشی و دانشگاهی ایران تدریس می شود. مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان یک مرکز آموزشی علمی و مهارت محور، نگرشی متمایز را در تعریف و برگزاری دوره های MBA در پیش گرفته است؛ مدارک ارائه شده از سوی مدرسه کسب و کار بن ژیوار علاوه بر اعتبار بسیار بالای داخلی، مورد تایید سازمان جهانی کار (ILO) بوده و در کلیه کشورهای عضو این سازمان جهانی از اعتبار و جایگاه یکسان برخوردار است. علاوه بر این، مدارک MBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان گواهی رسمی صلاحیت حرفه ای به رسمیت شناخته شده و در کلیه کشورهای عضو ILO به منزله 4 سال سابقه کار رسمی محسوب می شود.

دوره ها و برنامه های آموزشی مقطع BBA

BBA MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

دوره های مهارتی، علمی و آموزشی برای کارشناسان و مهارت آموزان

BBA مخفف عبارت Bachelor of Business Administration یا همان کارشناسی مدیریت کسب و کار است که به عنوان یک دوره مهارت محور برای آموزش و پرورش نیروهای کارشناسی و اجرایی در سازمان ها و شرکت ها در بسیاری از دانشگاه ها و مدارس کسب و کار معتبر اروپا و آمریکا برگزار می شوند. دوره های BBA بطور خاص برای افرادی که تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی نداشته و یا افرادی که در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در رشته های غیر مرتبط با مدیریت کسب و کار تحصیل نموده اند طراحی شده و آنان را برای پذیرش مسئولیت ها، نقش ها و امور کارشناسی و اجرایی در سازمان ها و شرکت ها آماده می نماید.

دوره ها و برنامه های آموزشی بین المللی مشترک

JOINT MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

دوره های معتبر بین المللی با همکاری مدارس کسب و کار و دانشگاه های معتبر جهان

مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان اولین و تنها مدرسه کسب و کار رسمی در ایران که تحت نظارت سازمان جهانی کار و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کل کشور فعالیت می نماید، دوره ها و برنامه های آموزشی مشترکی را با دانشگاه های معتبر جهان به ویژه دانشگاه استنفورد (مانند Research PhD in Business Administration) و دانشگاه ناتینگهام (دومین دانشگاه برتر انگلستان) و نیز دانشگاه های معتبر داخلی و بین المللی دیگر برگزار می نماید.

برخی از دوره های بین المللی برگزار شده دارای حمایت های مالی بین المللی در قالب Found تحصیلی بوده و برخی دیگر با شرایط و مزایا خاص و انحصاری برای دانشجویان مدرسه کسب و کار بن ژیوار در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت اجرایی کسب و کار ارائه می گردند.

دوره ها و برنامه های آموزشی صنعت محور

IBOT2 MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

دوره های مهارتی، علمی و آموزشی با رویکرد تخصصی به صنایع و سازمان ها

مدرسه کسب و کار بن ژیوار مرکزی است برای ارتباط موثر میان جامعه علمی و آموزشی با صنعت و دنیای کسب و کار و از همین رو، دوره های تخصصی صنعت محور در سطوح BBA، MBA و DBA از سوی این مرکز در حوزه های مدیریت و رهبری کسب و کار در صنایع مختلف طراحی گردیده است. این دوره ها به مانند سایر دوره های برگزار شده از سوی مدرسه کسب و کار بن ژیوار از کیفیت سطح بالایی برخوردار بوده و مدارک صادره آنها نیز به مانند سایر مدارک دوره های دیگر این مرکز از اعتبار بالای داخلی و بین المللی برخوردار می باشد. هدف این دوره ها، آموزش و پرورش مدیران و کارشناسان خبره و کارآمد برای صنایع کلیدی و حوزه های مهم کسب و کار کشور و آموزش و پرورش رهبران و کارآفرینان جدید برای توسعه و تعالی کسب و کارهای جدید در صنایع و حوزه های مختلف حرفه ای و تخصصی است. محتوای این دوره ها علاوه بر مباحث مهم و متداول در حوزه های رهبری، مدیریت و کارآفرینی در برگیرنده مباحث و آموزش های تخصصی در زمینه صنعت مورد نظر نیز می باشند.

دوره ها و برنامه های آموزشی کوتاه مدت

STP1 MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

دوره های علمی و مهارتی بر اساس نیازهای خاص

علاقه مندان به مباحث خاص و اختصاصی در حوزه های رهبری، مدیریت و کارآفرینی می توانند علاوه بر بهره مندی از محتوای آموزشی خاص و سطح بالای دوره ها و برنامه های BBA، MBA و DBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار، از دوره های آموزشی کوتاه مدت این مرکز نیز استفاده نمایند.
دوره های کوتاه مدت مدرسه کسب و کار بن ژیوار، از محتوای آموزشی، علمی و مهارتی سطح بالایی مطابق با استانداردهای بین المللی سازمان جهانی کار (ILO) و سرفصل های برگزیده مدارس کسب و کار برتر جهان برخوردار بوده و مطابقت بالایی با شرایط و تحولات محیط کسب و کار و بازار ایران دارند. این دوره ها در قالب برنامه های آموزشی تک درس و Mini MBA برگزار می شوند.

کنفرانس های بین المللی، سمینارها، نشست ها و کارگاه های تخصصی

CONF MBA DBA BBA و دوره های آموزشی سازمانی

فرصتهایی برای یادگیری، تبادل اطلاعات و ایده پردازی