مقالات، پژوهش ها و دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار

bonzhivarbs-small مقالات، پژوهش ها و دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار

اشاعه دانش و رویکرد عملگرایانه...

از دیدگاه ما علم و دانش، یکی از بزرگترین هدایا و نعمات است که آفریدگار بر ما ارزانی داشته است و در این میان، ماموریت و مسئولیت ما در اشاعه و گسترش آن در میان علاقه مندان به فراگیری مهارت های علمی و کاربردی در حوزه مدیریت، کارآفرینی و رهبری کسب و کار است.
مدرسه کسب و کار بن ژیوار توجه ویژه ای را به امور و پروژه های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داشته و با حداکثر توان خود از آنها حمایت به عمل می آورد.
دانشپذیران، مهارت آموزان و دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار می توانند علاوه بر مشارکت در پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی مدرسه کسب و کار بن ژیوار، آثار تالیفی و مقالات خود را از طریق نشریات این مرکز و نیز موسسه انتشارات بن ژیوار بطور رسمی منتشر نمایند.

وبلاگ مدرسه کسب و کار بن ژیوار

مرور و بررسی آخرین مقالات، آموزه ها و رهنمودهای حرفه ای از مدرسه کسب و کار بن ژیوار

دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار، پایگاهی است روزآمد از مقالات تدوین شده توسط اساتید و پژوهشگران فعال و همکار مدرسه کسب و کار بن ژیوار و نیز ترجمه مقالات برتر گردآوری شده از مجلات و نشریات معتبر مدیریت و کسب و کار که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.
همراهان، دانشپذیران، مهارت آموزان و دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار می توانند علاوه بر استفاده از بخش دانشنامه، با عضویت در خبرنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار نیز از جدیدترین مقالات و بررسی های تخصصی به صورت رایگان استفاده نمایند.
همچنین، کانال مدرسه کسب و کار بن ژیوار با هزاران عضو فعال، تازه ترین ها و بهترین های دنیای مدیریت و کسب و کار را به صورت روزانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

پایگاه علمی دانشپذیران و سیستم مدیریت آموزشی

LMS مقالات، پژوهش ها و دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار

پایگاهی برای آموزش و ارائه خدمات آموزشی به دانشپذیران و مهارت آموزان

سیستم مدیریت آموزش مدرسه کسب و کار بن ژیوار یک سیستم جامع خدمات آموزشی مبتنی بر وب است. این سیستم به دانشپذیران و مهارت آموزان امکانات لازم برای پیگیری دروس، دریافت فایل های درسی، صوتی و تصویری، کارنامه و نمرات درسی، انتخاب واحدهای درسی و آموزشی و نیز ثبت نام های مربوطه را فراهم می آورد.
دانشپذیران و مهارت آموزان برای دریافت نام کاربری و رمز عبور به سیستم مدیریت آموزش می بایست از طریق واحد خدمات دانشپذیران و مهارت آموزان اقدام نمایند.

پایگاه مقالات بین المللی ISI و ISC

ISI مقالات، پژوهش ها و دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار

ارائه برترین مقالات بین المللی در حوزه های مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی با حمایت موسسه بین المللی کارین

مدرسه کسب و کار بن ژیوار با حمایت و همکاری موسسه بین المللی کارین، یکی از معتبرترین و برجسته ترین مراکز برگزار کننده کنفرانس های بین المللی در حوزه مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی و منتشر کننده مقالات بین المللی پژوهشی و علمی ISI و ISC اقدام به بازانتشار و نشر مقالات علمی، پژوهشی و کاربردی نموده است.
هدف از این طرح، علاوه بر معرفی پژوهشگران و اندیشمندان برجسته کشور و ترویج نتایج پژوهش ها و آثار آن، ایجاد و اشاعه الگویی استاندارد برای توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش و تولید محتوای علمی در کشور می باشد.
مقالات ارائه شده در پایگاه مقالات ISI و ISC مدرسه کسب و کار بن ژیوار، ده ها حوزه و محور کلیدی در زمینه علوم مدیریت، مالی، علوم رفتاری، جامعه شناسی، شهرسازی و معماری، بازاریابی و فروش، مهندسی صنایع، کشاورزی، تحقیق و توسعه، بهره وری و غیره را در بر می گیرد.
درسترسی به اصل مقالات فقط برای دانشپذیران، مهارت آموزان و دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار میسر بوده و سایر کاربران مجاز به دسترسی به خلاصه مقالات می باشند.

موردکاوی ها و بررسی های تجاری و کسب و کار

BR مقالات، پژوهش ها و دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار

ارزیابی ها و مطالعات به روز از محیط کسب و کار ایران

مدرسه کسب و کار بن ژیوار با بهره گیری از تیم های پژوهشی و تحقیقاتی خود، خدمات متنوعی را در این زمینه به سازمان ها، شرکت ها، برندها و موسسات اقتصادی و صنعتی ارائه می نماید.
این خدمات در حوزه تحلیل و تدوین طرح های صنعتی و تجاری، تحقیقات بازار و بازاریابی به ویژه ارزیابی شرایط بازار، اندازه بازار، رفتار مصرف کنندگان و ارزیابی تجربیات مشتریان از برند، تحقیقات پایه در حوزه های فناوری و کاربردهای علمی و صنعتی فناوری های اطلاعات و ارتباطات و بسیاری از حوزه های دیگر علمی، صنعتی و تجاری از جمله خدمات پژوهشی مهم مدرسه کسب و کار بن ژیوار هستند.

مرکز مطالعات و پژوهش های مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان یک مرکز علمی و پژوهشی فعال که از تحلیلگران، کارشناسان و اساتید خبره در حوزه های مدیریت، کسب و کار و کارآفرینی بهره می جوید، بطور مستمر گزارش های تخصصی را از بررسی های کاربردی و راهبردی در حوزه های مختلف و صنایع گوناگون کشور ارائه می نماید.
مطالعه و دسترسی به مطالب و موردکاوی های تولید شده توسط این مرکز برای دانشپذیران، مهارت آموزان و دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار رایگان می باشد.

پایان نامه ها و پروژه های منتخب علمی و پژوهشی

SCHOOLAR مقالات، پژوهش ها و دانشنامه مدرسه کسب و کار بن ژیوار

برگزیده بهترین پروژه های دانش پذیران، مهارت آموزان و دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار

همه دانشپذیران مشغول به تحصیل در مدرسه کسب و کار بن ژیوار می بایست جهت دریافت مدارک فازع التحصیلی خود در مقاطع BBA، MBA و DBA پروژه هایی مطالعاتی و پژوهشی علمی و کاربردی را زیر نظر اساتید راهنمای این مرکز اجرا نموده و در جلسات دفاعیه از آن در برابر هیئت داوری دفاع نمایند.
علاوه بر این، در نظام آموزشی مدرسه کسب و کار بن ژیوار، شرط موفقیت در هر درس، تحویل پروژه مطالعاتی، پژوهشی، اجرایی یا کاربردی آن درس به هیئت ممتحن می باشد.
در مدرسه کسب و کار بن ژیوار، بهترین پایان نامه ها و پروژه ها از مزایای ویژه ای برخودار گردیده و در صورت دارا بودن جنبه های تجاری، حمایت های لازم برای تحقق آنها از طریق جلب مشارکت شرکت ها و حامیان مدرسه کسب و کار بن ژیوار، راه اندازی Start-up و برگزاری Start-up Weekends میسر خواهد بود. علاوه بر این، کلیه پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی در بانک اطلاعاتی و کتابخانه دیجیتال مدرسه کسب و کار بن ژیوار نگهداری می گردند. مطالعه پایان نامه ها و پروژه ها بر اساس شرایط خاص برای دانش پذیران و مهارت آموزان مجاز خواهد بود.