about-us دیدگاه، ماموریت و ارزش های مدرسه کسب و کار بن ژیوار

با ریشه در گذشته

برای خلق آینده

مدرسه کسب و کار بن ژیوار، مرکزی برای آموزش های مهارت محور مدیران، کارآفرینان و کارشناسان

در مدرسه کسب و کار بن ژیوار، دوره های مدیریتی مهارت محور و کاربردی را بیاموزید!

shadow-2 دیدگاه، ماموریت و ارزش های مدرسه کسب و کار بن ژیوار

چرا مدرسه کسب و کار بن ژیوار؟

1. رویکرد آموزشی مهارت محور

در مدرسه کسب و کار بن ژیوار جایی برای آموزش های صرفا تئوریک و غیر کاربردی وجود ندارد! رویکرد مدرسه کسب و کار بن ژیوار به آموزش، ارائه برنامه ها و دوره های آموزشی منظم، سازمان یافته و هدفمندی است که مدیران، کارآفرینان و کارشناسان را به توانمندیهای علمی و کابردی عملگرایانه، سودآور و کارآمد برای رشد، توسعه و تعالی کسب و کارها، سازمان ها و شرکت ها مسلط می نمایند.

2. اعتبار بین المللی مدارک

کلیه دانشپذیران پذیرفته شده در مدرسه کسب و کار بن ژیوار کد بین المللی سازمان جهانی کار (ILO) و سازمان آموزش فنی و حرفه ای را دریافت می نمایند. مدارک صادره از سوی مدرسه کسب و کار بن ژیوار دارای تاییدیه رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ILO بوده و در 107 کشور جهان به ویژه کشورهای توسعه یافته و صنعتی دارای اعتبار یکسان می باشد و کشورهای عضو ILO موظف هستند تا بر اساس تعهدات بین المللی خود حداکثر ظرف مدت 10 روز اقدام به کاریابی در رشته یا تخصص مربوطه برای دارندگان این مدارک نمایند. شایان ذکر است سطح این مدارک در رتبه بندی جهانی سازمان ملل سطح 5 از 8 محسوب شده و دارندگان آن ضمن بهره مندی از مزایای گسترده در بازار کار داخل و خارج از کشور، از مزیت احتساب دوره تحصیل به عنوان 4 سال سابقه کار در داخل و خارج از کشور بهره مند می گردند.

3. محیط آموزشی سطح بالا

مدرسه کسب و کار بن ژیوار محیطی لوکس، مجهز و مطابق با استانداردهای روز جهانی را برای آموزش و توسعه مهارت های علمی و مهارتی مدیران، کارآفرینان و کارشناسان فراهم نموده است. تجهیزات، زیرساخت ها و امکانات آموزشی، اجرایی و رفاهی مدرسه کسب و کار بن ژیوار بر اساس تاییدیه ILO در سطح بالای بین المللی قرار دارد.

4. روابط استراتژیک با دانشگاه های مطرح جهان

مدرسه کسب و کار بن ِژیوار ارتباطات و همکاری های استراتژیک علمی و آموزشی را با دانشگاه های معتبر کشورهای انگلستان، کانادا، آلمان، ترکیه، امارات، مالزی، ایتالیا و آمریکا دارا می باشد. این مرکز به عنوان همکار استراتژیک و انحصاری University of Nottingham و Nottingham Business School که دارای رتبه جهانی 32 و Stanford Business School آمریکا در ایران می باشد. دانشپذیران مدرسه کسب و کار بن ژیوار ضمن بهره مندی از فرصت ها و دوره های آموزشی دانشگاه های همکار می توانند از خدمات این مرکز جهت ادامه تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نیز بهره مند گردند.

5. محتوای آموزشی منحصربفرد

محتوای دورس و دوره های آموزشی مدرسه کسب و کار بن ژیوار با همکاری دانشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی بین المللی همکار و نیز الگو برداری و تطبیق دهی دوره ها و برنامه های آموزشی Business School های معتبر جهان تدوین
گردیده اند. سطح بالای استانداردهای علمی و آموزشی و نیز توأم بودن آموزه های علمی، عملی و مهارتی در کنار هم باعث تمایز و تفاوت مهم میان روش و محتوای آموزشی مدرسه کسب و کار بن ژیوار با سایر مراکز آموزشی کشور باشد.

ظرفیت ها و توانمندیها

+2400 نفر

ظرفیت پذیرش دانشپذیر حضوری ترمیک

+100 کلاس

درس حضوری در هر هفته

+400 ساعت

آموزش حضوری در هر هفته

+150عنوان

دوره آموزشی مهارتی

+40 عنوان

دوره تک درس آموزشی

+10عنوان

دوره صنعت محور

+10عنوان

دوره BBA تخصصی

+8 عنوان

دوره MBA تخصصی

+6 عنوان

دوره DBA تخصصی