هیئت موسس مدرسه کسب و کار بن ژیوار- دکتر بابک بهبودی

چهره بین المللی حوزه بازاریابی، برندسازی و تبلیغات

dr دکتر بابک بهبودی مدیر علمی

دکتر بابک بهبودی، عضو هئیت موسس و مدیر علمی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

 

اهم سوابق و دستاوردها:

عضو هیئت موسس و مدیر علمی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

موسس و مدیر عامل گروه مشاوران کسب و کار رویکرد

عضو هیئت مدیره و مدیر علمی موسسه بین المللی کارین 

شریک تجاری آژانس تبلیغاتی فست کلیک (بزرگترین آژانس تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی ایران)

عضو هیئت مدیره آژانس تبلیغاتی فلش (یکی از ۱۰ آژانس فول سرویس برتر ایران)

نایب رئیس موسسه بین المللی متخصصین بازاریابی (IIMP) در خاورمیانه در سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳

اخذ عنوان افتحاری Chartered Certified Marketing Management Professional از موسسه IIMP در سال ۲۰۱۳

 

معرفی

دکتر بابک بهبودی، چهره ای شناخته شده در حوزه آموزش های نوین بازاریابی، تبلیغات، برندسازی، مدیریت برند، فروش و توسعه کسب و کار است. او بیش از ۱۲ سال است که بطور تخصصی در حوزه مدیریت بازاریابی، برند، تبلیغات و مدیریت زنجیره تامین فعالیت تخصصی، اجرایی و آموزشی داشته و در موسسات معتبر داخلی و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تدریس می نماید. سبک آموزشی مهارت محور، عملگرایانه و تحلیلی او در حوزه مدیریت و کسب و کار به عنوان سبکی خاص در ایران شناخته    می شود.

دکتر بابک بهبودی فازغ التحصیل کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک میلان (کمپس لئوناردو)، کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و کارشناسی ارشد MBA مدیریت بازاریابی از دانشگاه METU ترکیه و دکترای DBA مدیریت بازاریابی از دانشگاه USC آمریکا (کمپس AUD امارات) می باشد.

وی در حوزه اجرایی در شرکت های معتبری مانند  KM-FINANZ AG، Bosch & Siemens Hausgräter، Cirrus Developments، گروه صنعتی پومر و CELLIMPEX Enterprises Corp کانادا فعالیت نموده و مشاور شرکت ها و برندهای معتبری مانند Burynzeel-Sakura، China Railway Group (با رتبه ۴۱۷ در فورچون ۵۰۰)، Dental Kosmetik آلمان، Multibrands انگلستان، ASBIS امارات و شرکت های ایرانی ایرانسل، رایتل، همراه اول، چوپان، پاکبان، اهورا دارو، پارس دارو،سهند، آروند، بانک های گردشگری، رفاه و آینده و ده ها شرکت دیگر بوده است.

وی از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ به عنوان قائم مقام موسسه بین المللی متخصصین بازاریابی (IIMP) در خاورمیانه فعالیت نموده و عنوان حرفه ای «متخصص خبره مدیریت بازاریابی (Chartered Certified Marketing Management Professional: CCMMP) را از IIMP دریافت نموده است.

دکتر بابک بهبودی طی حکم شماره ۰۰۶/د-ه/۹۳ از تاریخ ۲۷/۰۷/۹۳ به عنوان مشاور ارشد ریاست کمیته اقتصادی و توسعه بازار باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال تهران منصوب گردیده است.

علاوه بر فعالیت های اجرایی، دکتر بابک بهبودی در حوزه کارآفرینی نیز به عنوان عضو هیئت مدیره یا شریک تجاری در شرکت های معتبری مانند آژانس تبلیغاتی فست کلیک (بزرگترین رسانه دار دیجیتال ایران و مجری انحصاری تبلیغات در وب سایت های معروفی مانند ورزش ۳، تابناک، عصر ایران، شهر خبر و غیره و بنیانگذار وب سایت های مهمی مانند نی نی سایت، تجارت نیوز، کلیک، نوا، TV Plus و ده ها وب سایت معتبر ایرانی)، آژانس تبلیغاتی فلش (یکی از معتبرترین آژانس های تبلیغاتی ایران و یکی از ۱۰ شرکت برتر رسانه دار محیطی در ایران)، گروه مشاوران کسب و کار رویکرد (جامعترین گروه مشاوره ارائه دهنده خدمات مشاوره اجرایی مدیریت و کسب و کار در بیش از ۱۲۰ حوزه تخصصی به شرکت های ایرانی و خارجی)، شرکت آماد (اولین شرکت مشاوره تخصصی مدیریت زنجیره تامین در ایران)، موسسه بین المللی کارین (بزرگترین برگزارکننده و سازمان دهنده رویدادها، کنفرانس و همایش های علمی و پژوهشی بین المللی در ایران) و چندین کسب و کار اینترنتی موفق است.

به عنوان فردی پرورش یافته در محیط Business School های معتبر بین المللی، او به عنوان مدیر علمی و یکی از موسسین مدرسه کسب و کار بن ژیوار در کنار همکارانش (مدیران دپارتمان های علمی و اساتید شایسته این مرکز) با رویکردی کاملا عملگرایانه که در برگیرنده عناصر کلیدی علم، عمل و تجربه است، در صدند تا برای اولین بار در ایران سبکی سطح بالا و مطابق با استانداردهای مدارس کسب و کار برتر جهان را ارائه و پیاده سازی نمایند. از دیدگاه شخصی او «در دوران کنونی ما به علوم و مهارت هایی نیازمندیم که می توان آن ها را در راستای ثروت آفرینی، بهره وری و توسعه و تعالی کسب و کار در کشورمان بکار گیریم و دانشی که نتواند دانشجویان، دانشپذیران و مهارت آموزان ما را قادر به تولید ثروت، کارآفرینی و توسعه کسب و کار ننماید، جایی در مدرسه کسب و کار بن ژیوار، نخواهد داشت.»

 

نقش و مسئولیت مدیر علمی در مدرسه کسب و کار بن ژیوار چیست؟

مدیر علمی (Rector) در مدرسه کسب و کار بن ژیوار نقش اصلی و محوری را در طراحی، تدوین، برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی و تعریف رشته ها و دروس جدید بر اساس نیازهای علمی و مهارتی محیط کسب و کار و بازار کار ایران بر اساس مبانی علمی بین المللی ایفا می نماید. مدیر علمی وظیفه گزینش، انتخاب، بکارگیری اساتید و روسای دپارتمان های علمی و نظارت دقیق بر فعالیت های مدیران و روسای دپارتمان های علمی و اساتید را بر عهده داشته و مسئولیت اصلی برنامه ریزی و امور اجرایی علمی و آموزشی برای بهبود کیفیت و ارتقای سطح علمی و آموزشی دوره ها، اساتید، دانشجویان، دانشپذیران و مهارت آموزان بر عهده وی می باشد. مدیر علمی عضو ارشد شورای عالی آموزشی مدرسه کسب و کار در بن ژیوار می باشد.

 

سوابق تحصیلی:

دکترای مدیریت اجرایی کسب و کار (DBA) با رویکرد بازاریابی از دانشگاه USC آمریکا/ کمپس AUD امارات

کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی کسب و کار با رویکرد بازاریابی از دانشگاه METU ترکیه

کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک از دانشگاه METU ترکیه

کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک میلان

 

سوابق اجرایی:

تحلیلگر (Analyst) در شرکت KM-FINANZ AG

کارشناس بازاریابی در Bosch & Siemens Hausgräter GmbH

قائم مقام و مدیر بازاریابی گروه صنعتی پومر

مدیر بازاریابی بین المللی در CELLIMPEX Enterprises Corp

موسس و مدیر عامل گروه مشاوران کسب و کار رویکرد

شریک تجاری (Co-Partner) در آژانس تبلیغاتی فست کلیک

عضو هیئت مدیره آژانس تبلیغاتی فلش

عضو هیئت علمی موسسه بین المللی کارین

مشاور عالی اقتصادی باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال تهران از سال ۱۳۹۳

مشاور بازاریابی، برندسازی و تبلیغات شرکت های همراه اول، CRECG چین، Lenovo، Huawi، Samsung ELectronics، نفت سپاهان، بانک رفاه، بانک گردشگری، بانک آینده، شرکت های صنایع غذایی چوپان، پاکبان، لبنیات شاد، پارس دارو، اهورا دارو، برونزیل ساکورا، سیستم های تهویه Trust، خودروسازی مرتب، چوب و هنر، آروند، Canyon Electronics و …

پژوهشگر میهمان در مرکز مطالعات و پژوهشهای بازرگانی، مرکز مطالعات و پژوهشهای لجستیکی، انجمن مدیریت زنجیره تامین ایران

 

سوابق علمی:

عضو دائم کمیته علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی مدیریت و مهندسی صنایع (ICIME)

عضو دائم کمیته علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در اقتصاد، مدیریت و حسابداری (MEA)

عضو دائم کمیته علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن بیست و یکم

عضو دائم کمیته علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در علوم رفتاری (RTS)

عضو دائم کمیته علمی و اجرایی مجمع بین المللی مدیریت (IMF)

عضو شورای سردبیران نشریه بین المللی علمی و پژوهشی Omega Journal of Scientific Research انگلستان

استاد مدعو دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

مدرس دوره های MBA و DBA در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

 

وب سایت شخصی دکتر بابک بهبودی: www.babakbehboudi.com

ایمیل: rector@bonzhivarbs.com