دوره BBA (کارشناسی مدیریت کسب و کار) مدرسه کسب و کار بن ژیوار

دوره BBA (کارشناسی مدیریت کسب و کار)

BACHELOR OF BUSINESS ADMINISTRATION PROGRAMS

دوره های مهارتی و کاربردی برای متخصیین و کارشناسان برای ورود به دنیای کسب و کار

BBA مخفف عبارت Bachelor of Business Administration یا کارشناسی مدیریت اجرایی کسب و کار است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی حرفه ای و مقاطع تحصیلی در سراسر جهان شناخته می شود. دوره های BBA سنگ بنای دوره های هر مدرسه کسب و کار حرفه ای محسوب می شود و از همین رو، مدرسه کسب و کار بن ژیوار نیز به عنوان اولین مدرسه کسب و کار رسمی ایران این دوره ها را مطابق با استانداردهای سطح بالای بین المللی و محتوای کاملا مهارتی و کاربردی زیر نظر سازمان جهانی کار (ILO) و سازمان آموزش فنی و حرفه ای به علاقه مندانی که تمایل به ورود حرفه ای به عنوان کارشناس مهارتی و عملگرا به دنیای کسب و کار و بازار کار دارند، ارائه می نماید.

BBA-1_2ccb8e921c23c4589a3c5b7bad93f7da دوره BBA

دوره های BBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار

مهمترین ویژگی دوره BBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار زمان کوتاه و محتوای مهارتی و کاربردی آن است که در زمانی اندک متقاضیان را برای ورود به بازار کار و تصدی مسئولیت های اجرایی و کارشناسی در سازمان ها و شرکت ها آماده می نماید. دوره BBA در قالب ۸ ساعت آموزش در هر هفته و بر اساس تقویم آموزشی در ایام هفته برگزار می شود.

برخی از مهترین ویژگی های دوره BBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار عبارتند از:

  • محتوای کاملا کاربردی و مهارتی
  • سطح اعتبار بین المللی مدارک: رده ۶ در نظام ارزشیابی NQF و FHEQ 
  • سرعت و کوتاه بودن دوره
  • طول مدت آموزش: ۶ ماه
  • تعداد ساعات آموزشی: ۱۸۰ ساعت
  • تعداد ساعات پروژه: ۱۴۰ ساعت
  • مجموع ساعات: ۳۲۰ ساعت
  • حداقل مدرک تحصیلی برای دوره: دیپلم
  • سابقه کار مورد نیاز: ندارد
  • حداقل سن برای ورود به دوره: ۲۲ سال

علاقه مندان می توانند همزمان با دوره BBA خود در مدرسه کسب و کار بن ژیوار دوره های زبان تخصصی را نیز در قالب برنامه های جداگانه (هفته ای ۲ ساعت) سپری نمایند.

فارغ التحصیلان دوره های BBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار بر اساس ضوابط و شرایط دوره های این مرکز امکان ورود به دوره های IBOT و دوره های MBA Degree و MBA FastTrack را خواهند داشت.

دوره BBA

مدرسه کسب و کار بن ژیوار به عنوان اولین و تنها مدرسه کسب و کار رسمی ایران که تحت نظارت مستقیم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کل کشور و سازمان جهانی کار (ILO) در ایران فعالیت می نماید، دوره ها و برنامه های جامع آموزشی را برگزار می نماید و شرکت کنندگان در آن پس از موفقیت در دوره های آموزشی مربوطه، مجاز به دریافت Degree خود بر اساس معیارهای NQF , QCF و FHEQ در سطح های 6 (Bachelor Degree)، سطح 7 (Master Degree) و سطح 8 (Doctorate Level Degree) می گردند.
در دنیای رقابتی قرن بیست و یکم، علاوه بر کسب مهارت های علمی و کاربردی می بایست مهارت های اجرایی و عملی مورد نیاز برای پذیرش و تصدی مسئولیت های اجرایی و تخصصی در سازمان ها و شرکت ها و کارآفرینی را نیز بدست آورد. دانش، مهارت و تجربه سه محور کلیدی برنامه ها و دوره های آموزشی مدرسه کسب و کار بن ژیوار در کلیه سطح هستند که توسط اساتید داخلی و بین المللی مجرب در سطح تخصصی و مطابق با استانداردهای معتبر بین المللی و بر اساس به روزترین محتوای آموزشی مدارس کسب و کار برتر جهان و سازمان جهانی کار در این مرکز به دانشجویان، مهارت آموزان و دانش پژوهان ارائه می گردد.

BBA-SMALL دوره BBA
دوره BBA در یک نگاه

عنوان مدرک: BBA Degree
سطح مدرک: رده 6 NQF و FHEQ
مدت دوره: 6 ماه

تعداد ساعات آموزش: حداقل 180 ساعت
حداقل مدرک تحصیلی موردنیاز: دیپلم
حداقل سن داوطلب: 22 سال
هزینه دوره: 45.000.000 ریال

نهادهای ناظر بر دوره های بن ژیوار
un-ilo-logo دوره BBA
itc-ilo-blog-logo2 دوره BBA
Iran_TVTO-logo-B9D362328E-seeklogo.com_ دوره BBA
سایر دوره های مرتبط

عنوان دوره: IBOT
محتوای دوره: صنعت محور
شرایط موردنیاز برای ورود: مدرک BBA یا مدرک کارشناسی
تعداد ساعات آموزش: حداقل 180 ساعت
سطح مدرک: رده 6 NQF و FHEQ
حداقل سن داوطلب: 22 سال
هزینه دوره: 45.000.000 ریال