خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

bonzhivarbs-small خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

خدمات متمایز برای ارائه نتایج ملموس و پایدار به مدیران و رهبران آینده دنیای کسب و کار

مدرسه کسب و کار بن ژیوار خود را متعهد به ایجاد تمایز با ارائه نتایج پایدار ملموس از طریق ارائه خدمات سطح بالای آموزشی، علمی، پژوهشی و مهارتی می داند.این مرکز با ارائه خدمات تخصصی در قالب خدمات پژوهشی، مشاوره مدیریت و کارآفرینی، کاریابی، توسعه مهارت های فردی و رهبری و توسعه کسب و کار در کنار خدمات ویژه به دانشپذیران و مهارت آموزان در طی مدت تحصیل و خدمات خاص به فارغ التحصیلان پس از پایان مدت تحصیل در مدرسه کسب و کار بن ژیوار می کوشد تا با فراهم ساختن بسترهای لازم برای توسعه فردی و حرفه ای آنان اقدام نماید.

خدمات دانشپذیران و مهارت آموزان مدرسه کسب و کار بن ژیوار

STU خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

آینده را در کنار هم، روشن و پربار می سازیم...

مدرسه کسب و کار بن ژیوار، تجربه ای لوکس و منحصربفرد از آموزش های حرفه ای و تخصصی مدیریتی و کارآفرینی مطابق با استانداردهای سطح بالا و روز جهانی را برای دانشپذیران و مهارت آموزان خود فراهم می آورد.
دانشپذیران و مهارت آموزان مدرسه کسب و کار بن ژیوار ضمن بهره مندی از زیرساخت ها و امکانات سطح بالای این مرکز آموزشی، از خدمات گسترده این مرکز در دوران تحصیل و فارغ التحصیلی نیز بهره مند خواهند شد.
در طی دوران تحصیل، مدیران مدرسه کسب و کار بن ژیوار نظارت دقیق و همه جانبه ای را بر رعایت استانداردهای سطح بالا و سختگیرانه این مرکز بر کیفیت محتوا و روش تدریس اساتید و پیشرفت علمی و مهارتی دانشپذیران و مهارت آموزان مرکز دارند.
مشاوران حرفه ای مرکز خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب و کار بن ژیوار در طی دوران تحصیل و پس از دوران فازغ التحصیلی به عنوان مشاوران و همیاران فکری و مدیریتی دانشپذیران و مهارت آموزان این مرکز آنان را در خلق و توسعه ایده های نو و محقق کردن آنها در قالب کسب و کارهای سودآور راهنمایی خواهند نمود.

خدمات ویژه دانش آموختگان و فارغ التحصیلان

ALUMNI-SUPPORT خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

آینده را در کنار هم، روشن و پربار می سازیم...

مدرسه کسب و کار بن ژیوار توجه ویژه ای را به موفقیت حرفه ای، شغلی و فردی فارغ التحصیلان خود دارد. باشگاه فارغ التحصیلان و مرکز کاریابی و توسعه کسب و کار مدرسه کسب و کار بن ژیوار مراکزی هستند که به ارائه خدمات سطح بالا و حرفه ای به فارغ التحصیلان و دانش آموختگان این مرکز می پردازند.
برگزاری دوره های آموزشی، سمینارهای آموزشی، خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی، خدمات مشاوره ادامه تحصیل و پذیرش از دانشگاه ها و مدارس کسب و کار معتبر بین المللی و ارائه خدمات حمایت شغلی از جمله خدماتی هستند که مدرسه کسب و کار بن ژیوار به دانش آموختگان خود در دوران پس از فارغ التحصیلی ارائه می نماید.

خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی در مدرسه کسب و کار بن ژیوار

INNOVATING خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

مشاوران حرفه ای برای تحقق اهداف متعالی ...

مدرسه کسب و کار بن ژیوار با همکاری گروه بین المللی مشاوران رویکرد، خدمات سطح بالا و راهبردی را به دانشپذیران، فارغ التحصیلان، مدیران، کارآفرینان، سازمان ها، شرکت ها، برندها و بنگاه های اقتصادی و صنعتی در حوزه های کلیدی، اجرایی و راهبردی مدیریت کسب و کار و کارآفرینی ارائه می نماید.
مرکز خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب وکار، مرکزی است حرفه ای که با بهره گیری از مشاوران تراز اول و سرشناس داخلی و بین المللی، خدمات مشاوره ای و اجرایی حرفه ای برای دستیابی به نتایج ملموس و پایدار را ارائه می نماید. این مرکز با ارتباطات بین المللی راهبردی خود با شرکت های مشاوره مدیریت و کارآفرینی بین المللی به ویژه گروه مشاوران بین المللی موسسه BAIN و Accenture (که جزو 10 شرکت مشاوره اول در سطح بین المللی محسوب می شوند) توانایی ارائه خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی در بیش از 120 حوزه کلیدی به بیش از 50 حوزه صنعتی و تجاری را دارا می باشد.
علاوه بر دانشپذیران و دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار، استفاده از خدمات این مرکز برای عموم نیز میسر می باشد.

خدمات چاپ و نشر در مدرسه کسب و کار بن ژیوار

BP خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

نشر و اشاعه مقالات، کتب و نشریان مدیریت و رهبری کسب و کار

موسسه چاپ و نشر بن ژیوار با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام به انتشار مجموعه ای جذاب از کتب و نشریات کاربردی در حوزه های معماری، مهندسی، مدیریت، رهبری و کارآفرینی نموده است.
مدرسه کسب و کار بن ژیوار این امکان را در اختیار دانشپذیران و دانش آموختگان خود قرار می دهد تا علاوه بر انتشار آثار خود در قالب سیاست های انتشاراتی این مرکز، در تدوین و توسعه محتوای علمی و کاربردی در نشریات معتبر نیز مشارکت نمایند.
علاوه بر این، مدرسه کسب و کار بن ژیوار تمرکز ویژه ای را برا حمایت از پروژه های پژوهشی منجر به خلق آثار مکتوب و مقالات بین المللی داشته و برای این منظور، ضمن فراهم ساختن تسهیلات لازم، همکاری های لازم جهت نمایه سازی و انتشار آنها در مجلات معتبر داخلی و بین المللی دارای گرید ISI و ISC می نماید. دانشجویان مقطع DBA و MBA نیز می توانند از خدمات این مرکز برای انتشار آثار علمی و پژوهشی خود در نشریات ISI دارای Impact Factor بالا بهره مند گردند.

خدمات مطالعاتی، پژوهشی و تحقیقاتی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

BECAUSE خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

زیرا تحقیق برایمان اهمیت ویژه ای دارد...

مدرسه کسب و کار بن ژیوار با بهره گیری از تیم های پژوهشی و تحقیقاتی خود، خدمات متنوعی را در این زمینه به سازمان ها، شرکت ها، برندها و موسسات اقتصادی و صنعتی ارائه می نماید.
این خدمات در حوزه تحلیل و تدوین طرح های صنعتی و تجاری، تحقیقات بازار و بازاریابی به ویژه ارزیابی شرایط بازار، اندازه بازار، رفتار مصرف کنندگان و ارزیابی تجربیات مشتریان از برند، تحقیقات پایه در حوزه های فناوری و کاربردهای علمی و صنعتی فناوری های اطلاعات و ارتباطات و بسیاری از حوزه های دیگر علمی، صنعتی و تجاری از جمله خدمات پژوهشی مهم مدرسه کسب و کار بن ژیوار هستند.

مرکز مطالعات و پژوهش های مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

MNGR خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

تاکید بر اهمیت تحقیق و پژوهش در دنیای کسب و کار

مروزه تحقیق، مطالعه و پژوهش به عنوان یکی از ارکان کلیدی و نیازهای ضروری مدیران، کارآفرینان و رهبران آینده دنیای کسب و کار تبدیل شده است.
مرکز مرکز مطالعات و پژوهش های مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب و کار بن ژیوار یک واحد دانش بنیان و پژوهش محور است که ماموریت اصلی آن برنامه ریزی، نظارت، مدیریت و حمایت از پروژه های علمی و پژوهشی به ویژه پروژه های تحقیقاتی، مطالعاتی و پژوهشی است در جهت توسعه محصولات جدید، ارائه ایده ها و نظریه های جدید در حوزه مدیریت و کارآفرینی، تولید محتوای علمی و پژوهشی در قالب انواع کتاب و مقالات و نیز برگزاری رویدادهای علمی و پژوهشی به ویژه کنفرانس ها و همایش های بین المللی است.
این مرکز ضمن همکاری با نشریه ISI بین المللی Omega Journal of Scientific Research موسسه Imperial Publications انگلستان، از پروژه ها و مقالات پژوهشی بین المللی نیز حمایت می نماید.

کلینیک خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

TANGIBLE خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

ارائه راهکارهای جامع مدیریت، کارآفرینی و توسعه کسب و کار

در مدرسه کسب و کار بن ژیوار همه چیز برای خلق و توسعه کسب و کارهای پایدار، سودآور و رو به رشد برای دانشپذیران و فارغ التحصیلان فراهم گردیده است.
کلینیک خدمات مشاوره مدیریت و کارآفرینی مدرسه کسب و کار بن ژیوار یک مرک، ز تخصصی و حرفه ای در زمینه ارائه خدمات جامع مشاوره مدیریت، سرمایه گذاری، کارآفرینی و امور اجرایی است که با همکاری گروه مشاوران کسب و کار رویکرد (Approach Business Consultants) – یکی از شرکت های معتبر و برجسته ارائه دهنده خدمات حرفه ای مشاوره مدیریت و کارآفرینی در ایران- تاسیس و فعالیت می نماید.
در این مرکز خدمات مشاوره ای در حوزه های متنوعی اعم از برندسازی، بازاریابی، فروش، توسعه بازار، زنجیره تامین، تولید و بهره وری، مدیریت کیفیت، تجارت بین الملل، راه اندازی کسب و کار، منابع انسانی، تغییر و تحول سازمانی و ده ها حوزه دیگر، به صورت حرفه ای و تخصصی توسط مشاوران و کارشناسان برجسته داخلی و بین المللی به سازمان ها، شرکت ها، برندها، بنگاه های صنعتی و اقتصادی و موسسات ارائه می گردد.

مرکز خدمات کاریابی و حمایت شغلی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

RIGHT خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

هدایت در مسیر شغلی مناسب ...

مدرسه کسب و کار بن ژیوار با ایجاد ارتباطات راهبردی با شرکت ها و سازمان های معتبر تجاری، مالی، صنعتی و خدماتی کشور، زمینه لازم برای کاریابی و معرفی نیروهای کارشناسی و مدیریتی توانمند، کوشا، خلاق و کارآمد به این مراکز را فراهم نموده است.
دانش آموختگان برتر دوره های تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار در مقاطع BBA و MBA و نیز فازغ التحصیلان دوره های صنعت محور در این مرکز می توانند از خدمات کاریابی و حمایت شعلی این مرکز در دوران پس از فارغ التحصیلی بهره مند گردند.
علاوه بر این، بر اساس قوانین حاکم بر سازمان جهانی کار (ILO) کلیه کشورهای عضو این سازمان می بایست برای دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار، در صورت نداشتن مشکل اقامت و زبان رایج آن کشور، حداکثر ظرف 10 روز شغل مناسب و مرتبط با مدرک تحصیلی حرفه ای صادر شده از سوی مدرسه کسب و کار بن ژیوار را مهیا نمایند.

مرکز کارآفرینی و توسعه کسب و کار مدرسه کسب و کار بن ژیوار

INNOVATING1 خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

تحقق ایده ها برای خلق آینده

مدرسه کسب و کار بن ژیوار با ایجاد ارتباطات راهبردی با شرکت ها و سازمان های معتبر تجاری، مالی، صنعتی و خدماتی کشور، زمینه لازم برای کاریابی و معرفی نیروهای کارشناسی و مدیریتی توانمند، کوشا، خلاق و کارآمد به این مراکز را فراهم نموده است.
دانش آموختگان برتر دوره های تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار در مقاطع BBA و MBA و نیز فازغ التحصیلان دوره های صنعت محور در این مرکز می توانند از خدمات کاریابی و حمایت شعلی این مرکز در دوران پس از فارغ التحصیلی بهره مند گردند.
علاوه بر این، بر اساس قوانین حاکم بر سازمان جهانی کار (ILO) کلیه کشورهای عضو این سازمان می بایست برای دانش آموختگان مدرسه کسب و کار بن ژیوار، در صورت نداشتن مشکل اقامت و زبان رایج آن کشور، حداکثر ظرف 10 روز شغل مناسب و مرتبط با مدرک تحصیلی حرفه ای صادر شده از سوی مدرسه کسب و کار بن ژیوار را مهیا نمایند.

مرکز توسعه مهارت های فردی و رهبری مدرسه کسب و کار بن ژیوار

WETRAIN خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

مرکزی برای آموزش و پرورش رهبران آینده کسب و کار

رهبران موفق، رهبران و جانشینان آینده را پرورش می دهند؛ مدرسه کسب و کار بن ژیوار تمرکز ویژه ای را بر توسعه مهارت های رهبری و فردی دانشپذیران، مهارت آموزان و دانش آموختگان خود دارد.
مرکز توسعه مهارت های فردی و رهبری مدرسه کسب و کار بن ژیوار، مرکزی است تخصصی که به ارائه خدمات آموزشی و اجرایی در حوزه توسعه مهارت های فردی و رهبری علاقه مندان به حوزه های مدیریت و کارآفرینی می پردازد.
این مرکز با رویکردی برآمده از سبک آموزشی Coaching عمل می کند. در این مرکز علاقه مندان و دانشپذیران در طی مدت تحصیل خود در مدرسه کسب و کار بن ژیوار به گروه های کاری و رقابتی برای فراگیری مهارت های کار تیمی تقسیم بندی می شوند و هر تیم زیر نظر یک مربی رهبری (Coach) بوده و بر اساس رهنموده ها و آموزش های حرفه ای ارائه شده از سوی به ارتقاء مهارت های فردی و رهبری خود می پردازند.

باشگاه مدیران و کارآفرینان مدرسه کسب و کار بن ژیوار

LEAD خدمات و مراکز تخصصی مدرسه کسب و کار بن ژیوار

بستری برای تعامل، ارتباطات و همکاری میان مدیران و کارآفرینان

باشگاه مدیران و کارآفرینان مدرسه کسب و کار بن ژیوار، مأمنی است برای تعامل، ارتباطات و همکاری های موثر میان رهبران کسب و کار در ایران. این مرکز به عنوان یک باشگاه واقعی از طریق عضویت رسمی مدیران و کارآفرینان فعالیت کرده و با برگزاری برنامه های آموزشی، فرهنگی، تجاری و نسشت های حرفه ای و دعوت از هیئت های تجاری بازرگانی و کارآفرینی بین المللی، فرصت های جدیدی را پیش روی اعضای خود قرار می دهد.
اعضای این باشگاه از کلیه خدمات مدرسه کسب و کار بن ژیوار اعم از برنامه ها و دوره های آموزشی، خدمات مشاوره مدیریت و کسب و کار، سمینارها و کنفرانس ها به صورت کاملا رایگان استفاده کرده و علاوه بر این خدمات ارزش افزوده و ویژه ای را نیز از حامیان و اسپانسرهای باشگاه مدیران و کارآفرینان مدرسه کسب و کار بن ژیوار دریافت می نمایند.